Обчисліть об'єм кисню за н. у. що має масу 16г​


Ответы на вопрос

Отвечает Зейнула Рауан.

n(o2)=m(o2)/M(o2)=16г/32г/моль=0.5 моль

V(o2)=n(o2)*Vm=0.5 моль*22.4 л/моль=11.2 л