З переліку виберіть пари хімічних формул тих газів, які мають однакову відносну густину за гелієм:

O3, CO2, CO, H2S, N2, CH4, C3H8.​

Ответы на вопрос

Отвечает Катарова Диана.

Відповідь:

Пояснення:

DCO/He = Mr(CO) / Mr(He) = 28 г/моль / 4 г/моль = 7

DN2/ He = Mr(N2) / Mr(He) = 28 г/моль / 4 г/моль = 7

DCO2/He =  Mr(CO2) / Mr(He)  = 44 г/моль / 4 г/моль = 11

D C3H8/He =Mr(C3H8) / Mr(He)  = 44 г/моль / 4 г/моль =11