Відносна густина деякого газу за повітрям 1,31. Обчисліть масу цього газу об'ємом 156,8 (н.у.)

СРОЧНО!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Шибковская Милана.

Ответ:

293,44 г

Объяснение:

Dо2(газу) = М(газу)/М(пов.)

М(газу) = Do2(газу)×М(О2)

М(газу) = 1,31×29≈ 38 г/моль

n= V/Vm

n = 156,8/22,4 = 7 моль

m = Mn

m = 38 × 7 = 266г