Яка кількість речовини міститься 9.03 *1023 атомів фосфору


Ответы на вопрос

Отвечает Дудник Марьяна.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

N(P)=9,03×10²³атомів

ν(P)-?

ν=N/Na , Na=6,02×10²³моль⁻¹

ν(P)=9,03×10²³ / 6,02×10²³=1,5 (моль)

Відповідь: ν(P)=1,5 моль