Обчисліть і вкажіть, якій кількості речовини відповідає купрум(ІІ) оксид (CuO) масою 8 г:А 0,2

моль;Б 0,1 моль;В 2 моль,​

Ответы на вопрос

Отвечает Шарипов Илсаф.

Б)

Mr(CuO)=80гр

n=m/Mr

n=8/80=1/10=0.1моль