Визначте кількість речовини сульфур (IV) оксиду масою 256 г.​


Ответы на вопрос

Отвечает Савич Карина.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(SO2)=256 г

n(SO2)-?

Розв*язок:

n=m/M

M(SO2)=32+2×16=64г/моль

n(SO2)=256г /64г/моль=4 моль

Відповідь: n(SO2)=4 моль