Скласти рівняння реакцій наступних перетворень:C3H8-C3H6-C3H7OH-C3H6-C3H6Br2 до 26.01​


Ответы на вопрос

Отвечает Аврамков Олег.

Ответ: C3H8-C3H6-C3H7OH-C3H6-C3H6Br2

Объяснение: 1) CH3-CH2-CH3  →t→CH3-CH=CH2+H2 (катализатор Рt )

2) CH3-CH=CH2+HOH→t→CH3-CH(OH)-CH3(катализатор H3PO4)

3)CH3-CH(OH)-CH3→t→CH3-CH=CH2+H2O(катализатор H2SO4, при t=180С )

4)CH3-CH=CH2+Br2→t→CH2(Br)-CH(Br)-CH3