Обчисліть кількість атомів у 6 г водню H2​


Ответы на вопрос

Отвечает Карасев Никита.

n = m / M = 6 / 2 = 3 моль

N (молекул) = n × NA = 3 × 6,02 × 10²³ = 18,06 × 10²³

N (атомів) = N (молекул) × 2 = 18,06 × 10²³ × 2 = 36,12 × 10²³