Яку кількість речовини складає 2,24л(н.у) азоту?


Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Ответ:

Объяснение:

Дано

V(N2) = 2,24 л

Vm=22,4 л/моль

Найти

n(N2)

n(N2) = V(N2) / Vm = 2,24 / 22,4 = 0,1 моль