Який об'єм за нормальних умов займає кисень 18,06*10²³атомів Оксигену Срочно даю 10 балів!​


Ответы на вопрос

Отвечает Ли Валя.

Ответ:

ДАНО:

N(O2)-18,06*10(в23)

V(н.у.)-?

Решение:n(O2)=18.06*10(в23)/6.02*10(в23)=3моль

n(O2)=V(O2)/V(m(н.у.))

V(O2)=3моль*22.4 л/моль=67.2л