Задачі: визначи масову частку кожного хім. елементу в сполуках а)СН3СООН б)СН3-О-СН3


Ответы на вопрос

Отвечает Василенко Георгий.

Ответ:

Объяснение:

Mr(CH3COOH) = 12*2 + 1*4 + 16*2 = 60

W(C) = Ar(C) *n / Mr(CH3COOH)  *100% = 12*2 / 60  *100% = 40%

W(H) = Ar(H) *n / Mr(CH3COOH)  *100% =1*4 / 60  *100% =7%

W(O) = Ar(O) *n / Mr(CH3COOH)  *100% = 16*2 / 60  *100% =53%

Mr(CH3OCH3) = 12*2 + 1*6 + 16 =46

W(C) = Ar(C) *n / Mr(CH3OCH3)  *100% = 12*2 / 46  *100% = 52%

W(H) = Ar(H) *n / Mr(CH3OCH3)  *100% = 1*6 / 46  *100% =13%

W(O) = Ar(O) *n / Mr(CH3OCH3)  *100% =16*1 / 46  *100% = 35%