Обчислити відносну молекулярну масу сполуки СиS, AL(NO3)3"9H20, СаCОЗ.​


Ответы на вопрос

Отвечает Кокарева Ангелина.

Ответ:

Объяснение:

Mr(CuS) = 64+32 = 96

Mr(Al(NO3)3 *9H2O = 27 + 14*3 + 16*9 + 9*(1*2+16) = 375

Mr(CaCO3) = 40 + 12 + 16*3 = 100