Вкажіть кількість речовини каьцію масою 80г


Ответы на вопрос

Отвечает Рябов Ярослав.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(Ca)=80 г

ν(Ca)-?

Розв*язок:

m=ν×M, ⇒ν=m/M , M(Ca)=23 г/моль

ν(Ca)=80/23=3,5 (моль)

Відповідь: ν(Ca)=3,5 моль