Обчисліть об’єм газової суміші (н. у.), яка складається з 8 г метану і 22,5 г етану.​


Ответы на вопрос

Отвечает Загаєвська Олена.

Ответ:

M(C2H6) =12*2+1*6=30

M(CH4) = 12+1*4=16

n (газ. сум.) = 22.5+8/30+16= 0.6 моль

V(газ. сум.)= 0.6*22.4=14.8 л