Напишіть формули речовин, до складу яких входять: а) один атом Феруму і три атоми Хлору; б) два

атоми Феруму і три атоми Сульфуру. Розрахуйте масову частку Феруму в цих сполуках.

Ответы на вопрос

Отвечает Гриценко Даня.
1)FeCl3- хлорид железа (lll)
2) Fe2So3 - сульфат железа (III)
1)w(Fe)=56/162*100=34%
2) w(Fe)=(2*58)/192*100=58%