Який об'єм кисню необхідний для спалювання метану об'ємом 44,8 л


Ответы на вопрос

Отвечает Тарба Виктория.

1CH4 + 2O2 → CO2 + 2H2O

44,8 / 1 = X / 2

X = 44,8 × 2 / 1 = 89,6 л

Відповідь: V (O2) = 89,6 л.