Обчисліть кількість речовини питної соди NaHCO₃ масою 42 г ппжпжпжжпжппжпж БЫСТРЕЕ ОЧЕНЬ НАДО ДАЮ

100 балов!!!!!)))

Ответы на вопрос

Отвечает Ставинская Дарья.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(NaHCO3) = 42 г

М(NaHCO3) = 84 г/моль

Найти

n(NaHCO3)

n(NaHCO3) = m / М = 42 / 84 =0,5 моль

Отвечает Нагиева Сабина.

Ответ: 0,5 моль

Дано:

m(NaHCO3) = 42 г

Знайти:

n(NaHCO3)-?

Объяснение:

Розраховуємо молярну масу натрій гідрогенкарбонату за даними Періодичної таблиці:

M(NaHCO3) = 23+1+12+16*3 = 84 г/моль

Розраховуємо кількість речовини питної соди NaHCO₃:

n(NaHCO₃) = m(NaHCO₃)/M(NaHCO₃) = 42 г/84 г/моль = 0,5 моль

Відповідь: 0,5 моль