Обчисліть об'єм 33,6 л водню за нормальних умов, СРОЧНО ! ​


Ответы на вопрос

Отвечает Alvarado Daniel.

Ответ:

Объяснение:

Дано

V(H2) = 33,6 л

Vm=22,4 л/моль

Найти

n(H2)

n(H2) = V(H2) / Vm = 33,6 / 22,4 =1,5 моль