людина відчуває їдкий запах сульфуру(IV) оксиду, якщо у повітрі об'ємом 1000м(н.у) містится цей

отруйний газ масою 3мг. Обчисли об'єм сульфур(IV) оксиду в цьому об'ємі повітря(н.у)​

Ответы на вопрос

Отвечает Рязанова Ольга.

Ответ:

Объяснение:

Із формули

m/M=V/Vm

Виведнмо V:

V= m×Vm÷M

V(SO2)=0,003г×22,4л/моль÷64г/моль= 0,00105л або 1,05мл