У якій сполуці вміст Оксигену більший (за масовою часткою) - у гідроген пероксиді чи калій

перманганаті? ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Унанян Тигран.

Ответ:

Объяснение:

H2O2-- гідроген пероксид

Mr(H2O2)=2×1+2×16=34

ω(O)=2×Ar(O) /Mr*H2O2)=2×16 /34=0,94 або 94%

KMnO4--калій перманганат

Mr(KMnO4)=39+55+4×16=158

ω(O)=4×Ar(O) /Mr(KMnO4)=4×16 / 158=0,41 або 41%

В сполуці гідроген пероксид оксигену більше (94%), ніж в калій перманганат (41%).