Срочно!!!!!!!!!!!!!! У якій сполуці вміст Оксигену більший (за масовою часткою) — у натрій

нітрату (NaNO3) чи гідроген пероксиді?

Ответы на вопрос

Отвечает Ежевская Милана.

Ответ: у пероксиду водню масова частка кисню у формулі більша

Объяснение:

w(э) = Ar(э)*n(э)\Mr(в-ва)

Mr(NaNO₃) = 23+14+16*3 = 85

w(O) = 16*3\85 = 0,5648, или   56,48%

Mr(H₂O₂) = 1*2+16*2 = 34

w(O) = 16*2\34 = 0,9412, или   94,12%