У якій сполуці вміст оксигену більший за масовою часткою у калій перманганаті чи бертолетовій солі.

даю 30 балов!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Соня.

М,(КМпО4) = 39 +55 + 16 • 4 = 158. Мд;КСЮ3) = 39 + 35,5 +16-3=122,5.w = 64/158 = 0.405 = 40,5%w = 48/122,5 = 0,391 = 39.1%Відповідь: у калій перманганаті масова частка Оксигену більша, ніж у калій хлораті.

Объяснение: