В кімнаті міститься 2,77· 10(у 26 степені) молекул кисню. Визначте кількість речовини кисню


Ответы на вопрос

Отвечает Третьяков Данила.

Ответ:

460 моль

Объяснение:

n(O2)=N(O2) / Na , Na= 6,02•10^23моль^(-1)

n(O2)=2,77•10^26 / 6,02•10^23=0,46•10^3= 460 моль