3. Скільки атомів міститься в міді кількістю речовини 1,5 моль?


Ответы на вопрос

Отвечает Самарина Анна.

Ответ:

Объяснение:

Дано

n(Cu) = 1,5 моль

Na =6,02*10²³

Найти

N(Cu) = Na *n = 6,02*10²³ * 1,5 = 9,03*10²³ атомов