Скільки атомів міститься у залізі масою 11,2 г​


Ответы на вопрос

Отвечает Пилова Марина.

Ответ:

Объяснение:

     Дано:    

   m(Fe)=11,2 г      

   N(ат (Fe)) -?

         Розв’язання:

Обчислюємо  кількість речовини заліза масою 1,12 г:

  ν=m:М , М(Fe)=56г/моль

  ν (Fe) = 11, 2 : 56 = 0,2 (моль)

Знаходимо скільки атомів феруму в даній порції речовини:

  N(ат (Fe)) =0,2× 6,02×10²³ =1,2×10²³атомів

Відповідь: 1,2×10²³атомів