Обчисліть число атомів Аргентуму в порції срібла кількості речовини 10 моль????​


Ответы на вопрос

Отвечает Солдатова Варя.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

ν(Ag)=10 моль

N(Ag)-?

Розв*язок:

N=ν×Na , Na=6,02×10²³ моль⁻¹

N(Ag)=10моль×6,02×10²³=60,2×10²³=6,02×10²⁴ (атомів)

Відповідь: 6,02×10²⁴ атомів