Обчисліть масу бутану об'ємом 67.2 л


Ответы на вопрос

Отвечает Минахина Юля.

Ответ:

Объяснение:

V(C₄H₁₀) = 67.2 л

m(C₄H₁₀) = ?

n(C₄H₁₀) = \frac{V}{Vm} = \frac{67.2}{22.4} = 3 моль

M(C₄H₁₀) = 12 × 4 + 1 × 10 = 58 г/моль

m(C₄H₁₀) = n × M = 3 моль × 58 г/моль = 174г