ОЧЕЕЕНЬ СРОЧНО Для боротьби з Десиптиконами людству вкрай необхідні кислоти HNO³ та H²SO⁴ масою

900 г та 750 г відповідно.Обчисліть кількість речовини кислот ​

Ответы на вопрос

Отвечает Букав Назар.

Ответ:

Объяснение:

Дано :

w = 10% или 10/100% = 0,01

m р-ра = 200 г

m вещ-ва - ?

Решение :

w = m вещ-ва / m р-ра * 100%

m вещ-ва = m р-ра * w = 200 * 0,01 = 2 г

Это правильно я знаю я в 4 классе