Обчисліть яка кількість речовини натрій оксид міститься в порції масою 3,1 г


Ответы на вопрос

Отвечает Хуяська Васька.

Ответ:

0.05 моль

Объяснение:

n(Na2O) = m(Na2O) /M(Na2O) = 3.1/ 62 = 0.05(моль) ;