Обчисліть об’єм, який за н. у. займає 110 г карбон(ІV) оксиду


Ответы на вопрос

Отвечает Рошташ Петя.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(CO2)=110 г

V(CO2)-?

ν=m/M, M(CO2)=44г/моль

ν(CO2)=110/44=2,5 (моль)

Vm=22,4л/моль

V(CO2)=ν(CO2)×Vm=2,5×22,4=56(л)

Відповідь: V(CO2)=56 л