5,6 л (н, у) деякого газу мають масу 8 г. Обчисліть молярну масу


Ответы на вопрос

Отвечает Доронина Александра.

Ответ: 32 г/моль

Объяснение:

n=V/Vm

n=5,6/22,4=0,25 моль

n=m/M

M=m/n

M=8/0,25=32г/моль