Обчисліть у якого з оксигидів Fe2O3 чи Fe3O4 масова частка Оксигену є більшою


Ответы на вопрос

Отвечает Громов Жека.

3Ответ:

Объяснение:

Fe2O3

Mr(Fe2O3)=2×Ar(Fe)+3×Ar(O)=2×56+3×16=160

ω(O)=3×Ar(О) /Mr(Fe2O3)=3×16 / 160=0,3  або 30 %

Fe3O4

Mr(Fe3O4)=3×Ar(Fe) +4×Ar(O)=3×56+4×16=232

ω(O)=4×Ar(O) /Mr(Fe3O4)=4×16 /232=0,28 або 28 %

Масова частка Оксигену більша в  Fe2O3 (30%)