Обчисліть кількість речовини кисню, який займає об'єм 44,8Л​


Ответы на вопрос

Отвечает Волощук Тарас.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V(O2)=44,8 л

ν(O2)-?

Розв*язок:

Vm=22,4 л/моль

ν(O2)=V(O2) / Vm =44,8 л / 22,4 л/моль=2 моль

Відповідь: ν(O2)=2 моль