У результаті хімічної реакції Cs2O+H2O=2CsOH утворилося 4500 г цезій гідроксиду. Порахуй масу

води, яка потрібна для взаємодії з 4230 г цезій оксиду.

Ответы на вопрос

Отвечает Данилов Михаил.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(CsOH) = 4500г

m(Cs2O) = 4230г

Знайти:

m(H2O) -?

Розрахунок:

Знайдемо кількість речовини цезій гідроксиду і цезій оксиду:

n=m/M

n(CsOH) = 4500г÷(2×150г/моль) = 15 моль

n(Cs2O) = 4230г÷282г/моль = 15 моль

Рахувати будемо по Cs2O:

m(H2O) = 4230г×18г/моль÷282г/моль = 270г

Відповідь: 270г.