Обчислити кількість речовини Сульфур Шість Оксиду (S6O), якщо масса сполуки становить 320 Г.

Помогите пожалуйста, очень срочно!​

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеева Ангелина.

Ответ:

Объяснение:

Правильніше формула Сульфур (VI) Оксиду ---SO3

Дано:

m(SO3)=320 г

n(SO3)-?

m=n×M⇒n=m/M

M(SO3)=32+3×16=80г/моль

n(SO3)=320г / 80г/моль=4 моль

Відповідь: n(SO3)=4 моль