В якій кількості речовини міститься 3×10^24 атомів Алюмінію


Ответы на вопрос

Отвечает Тижанин Олег.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

N(Al)=3×10²⁴ атомів

n(Al)-?

Розв*язок:

N=n×Na⇒n=N/Na

Na=6,02×10²³ моль⁻¹

N(Al)=3×10²⁴ / 6,02×10²³ = 5 (моль)

Відповідь: N(Al)=5 моль