6. Укажіть кількість молекул карбон(ІV) оксиду, що відповідаєкості речовини 10 моль: А6,02-1023.В

60,2-1023.Б0,602-1023.Гінша відповідь.​

Ответы на вопрос

Отвечает Паншин Кирилл.

Ответ:

В) 60,2×10²³ молекул

Объяснение:

Дано:

n(CO2)=10 моль

N(CO2)-?

N=n×Na , Na=6,02×10²³моль⁻¹

N(CO2)=10×6,02×10²³=60,2×10²³(молекул)