No 5Обчисліть масові частки елементів у складній речовині СН4​


Ответы на вопрос

Отвечает Харламова Вероника.

Ответ:

Объяснение:

Mr(CH4) = 12 + 1 · 4 = 16

w(C) = 12/16 · 100% = 75%

w(H) = 4/16 · 100% = 25%