Встановіть відповідність між масою води та її кількістю речовини. 1) 9 г2) 18 г3) 4,5 4) 36 гA) 2

мольB) 0,5 мольC) 1 моль D) 0,25 моль​

Ответы на вопрос

Отвечает Сарафанова Светлана.

Ответ:

Объяснение:

М(H2O) = 1 · 2 + 16 = 18 г/моль

  1. m(H2O) = 9 г; n(H2O) = 9/18 = 0,5 моль В)
  2. m(H2O) = 18 г; n(H2O) = 18/18 = 1 моль С)
  3. m(H2O) = 4,5 г; n(H2O) = 4.5/18 = 0,25 моль D)
  4. m(H2O) = 36 г; n(H2O) = 36/18 = 2 моль A)