В якій масі води міститься такаж килькість молекул води, скільки атомів містить магній масою 48г?? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Хачемизова Альбина.

Ответ:

n=m/Mr

n(Mg)=48/24=2

m=n*Mr

m(H2O)=2*(2+16)=36г

Объяснение: