Обчислити кількість молекул та атомів що містяться в кисні обємом 89,6 л (н.у) Поможіть

будьласкаДаю 10 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Мирова Софья.

n = V / Vm = 89,6 / 22,4 = 4 моль

N (молекул) = n × NA = 4 × 6,02 × 10²³ = 24,08 × 10²³

N (атомів) = N (молекул) × 2 = 24,08 × 10²³ × 2 = 48,16 × 10²³