Обчислити , якій кількості речовини Відповідатиме 4,48 л вугликислого газу (н.у) Поможіть

будьласка

Ответы на вопрос

Отвечает Кун Влад.

Відповідь:

Пояснення:

n(газу) = V/ Vm = 4,48 л /22,4 л/моль = 0,2 моль