Задача 2. Яка молекулярна формула фосфору (тобто із скількох атомів складається його молекула),

якщо у газоподібному стані він має відносну густину за воднем 62?​

Ответы на вопрос

Отвечает Коротченко Артем.

Відповідь:

Пояснення:

Mr(P) = D * Mr(H2) = 62 * 2 г/моль = 124 г/моль

число атомов Р = Mr(P) / Ar(P) = 124 г/моль / 31 г/мол = 4

Молекулярна формула фосфору Р4