Де міститься больше малекул у 100 г газу азоту N2 , чи в 100 г газу хлору Cl​​


Ответы на вопрос

Отвечает Тихий Влад.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(N2)=100 г

m(Cl2)=100 г

N(N2)-?

N(Cl2)-?

Розв*язок:

N2

M(N2)=2×14=28г/моль;  Na=6,02×10²³моль⁻¹

n(N2)=m(N2)/M(N2)=100/28=3,6(моль)

N(N2)=n(N2)×Na =3,6 ×6,02×10²³=21,67×10²³(молекул)

Cl2

M(Cl2)=2×35,5=71г/моль

n(Cl2)=m(Cl2) /M(Cl2)=100/71=1,4(моль)

N(Cl2)=n(Cl)×Na=1,4×6,02×10²³=8,43×10²³(молекул)

Відповідь: більше молекул міститься в азоті.