Обчисліть відносну густину аміаку NH3 за киснем.​


Ответы на вопрос

Отвечает Маслий Владислав.

Ответ:

Dо₂(NH3)=0,5313

Объяснение:

Mr(NH3)=17     Mr(O2)=32

Dо₂(NH3)=Mr(NH3) / Mr(O2)=17 /32=0,5313