Укажіть молярнумасу газу відносна густина за воднем якого дорівнює 14​


Ответы на вопрос

Отвечает Пирова Уля.

Ответ:

М (Х) = D Н2 (Х) *  М (Н2)  = 14 * 2 г/ моль = 28 г/ моль

28 : 2 = 14 (відн. атом.маса Нітрогену). Отже формула газу N2  (14 * 2 = 28)

Объяснение:

М (Х) - молярна маса невідомого газу

D Н2 (Х) відносна густина невідомого газу  за воднем