Обчисліть кількість речовини води масою 3.6г​


Ответы на вопрос

Отвечает Шайдуллина Амалия.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(H2O)=3,6 г

n(H2O)-?

n=m/M , M(H2O)=2×1+16=18г/моль

n(H2O)=3,6г / 18г/моль = 0,2 моль

Відповідь: n(H2O)=0,2 моль