Скільки атомів міститься у фосфор P кількістю речовини 0,2 моль​


Ответы на вопрос

Отвечает Бадретдинов Ильсаф.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

n(P)=0,2 моль

N(P)-?

N=n×Na , Na=6,02×10²³моль⁻¹

N(P)=0,2×6,02×10²³=1,204×10²³(атомів)

Відповідь: N(P)=1,204×10²³ атомів