Знайти масу і об'єм хлоридної кислоти, якщо число її молекул 3,6 10²³​


Ответы на вопрос

Отвечает Цветкова Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

N(HCl)=3,6×10²³молекул

m(HCl)-?

V(HCl)-?

n=N/Na, Na=6,02×10²³моль⁻¹

n(HCl)=3,6×10²³/6,02×10²³=0,598=0,6 (моль)

m=n×M , M(HCl)=1+35,5=36,5г/моль

m(HCl)=0,6×36,5=21,9 (г)

V=n×Vm , Vm=22,4л/моль

V(HCl)=0,6×22,4=13,44(л)

Відповідь: m(HCl)=21,9г,V(HCl)=13,44 л