Обчислити масу вуглекислого газу об'ємом 5.6 л . до поможіть​


Ответы на вопрос

Отвечает Наумова Алла.

Ответ:

Объяснение:

Дано

V(CO2) = 5,6 л

Vm=22,4 л/моль

М(СО2) = 44 г/моль

Найти

m(CO2)

n(CO2) = V(CO2) / Vm = 5,6 / 22,4 =0,25 моль

m(CO2) = n * M = 0,25 * 44 =11 г